AKTIVITY

• Anglický jazyk - postupné přirozené osvojení slovní zásoby v návaznosti na daná témata. Cílem je, aby dítě získalo pozitivní vztah k cizímu jazyku, získalo rozsáhlejší slovní zásobu, rozumělo anglickým výrazům a domluvilo se v základních jednoduchých větách. Anglický jazyk je zakomponován rodilou mluvčí z USA do všech aktivit režimu školky - písničky, hry, tanec, tvoření, procházky a pobyt venku.
  • Tenisová přípravka - hravou formou se učíme základy tenisu v prostorách školky. Při výuce je využíváno zkrácených raket, pěnových míčů, sítí pro mini tenis.
  • Tenis na kurtech v Tachlovicích pod vedením profesionálního trenéra pro děti od 4 let, které docházely do tenisové přípravky v naší školce
  • Plavání - pro děti od 4 let - plavecký klub Amálka rodinné centrum, v prostorech Cepsymed, Želanského 68/54, Praha 6 - Řepy.
  • Vaření - mícháme, válíme, krájíme, učíme se zdravě jíst každé úterý odpoledne
  • Keramika - základní techniky práce s hlínou, děti se učí dekorovat své výrobky, používat glazury, engoby
  • Hudební výchova - je do výuky zařazena pravidelně během každého dne. Děti zpívají a učí se nové písně za doprovodu kláves a také se seznamují s různými hudebními nástroji, na které se učí hrát a doprovázet s nimi pěvecká vystoupení.
  • Malí zahradníci - v areálu školky je krásná zahrada, kde máme nejen skluzavku, houpačku a hračky, ale také tam budeme od jara pěstovat zeleninu, zkoumat jak z malého semínka roste klíček, rostlina, která nakonec plodí. Během školního roku osazujeme okrasné truhlíky, kdy se děti učí rostliny aranžovat a pečovat o ně.