UČITELÉ

Bc. Renata Roztočilová

Bc. Renata Zouharová Roztočilová

Jsem společně se svým manželem Bc. Ivanem Zouharem provozovatelkou školky. Vystudovala jsem gymnázium v Berouně, které jsem ukončila maturitní zkouškou. V návaznosti na středoškolské studium jsem pokračovala ve studiu ekonomie na Vyšší odborné škole při Švýcarském institutu v Praze. Působila jsem na dvou manažerských pozicích v soukromém obchodním sektoru. Při zaměstnání jsem dálkově vystudovala na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně bakalářské studium obor Sociální pedagogika, kde jsem složila Státní zkoušku z Pedagogiky, Práva a Psychologie. Poté jsem se několik let věnovala pracovně oboru - prevence sociálně patologických jevů ve společnosti. Posledních 8 let jsem působila v soukromém školství a následně jsem se stala provozovatelkou soukromé mateřské školky. Práci s dětmi se věnuji od svých 16 let, nejdříve jsem několik let zastávala pedagogický dozor ve školách v přírodě, poté na letních táborech věnovaných dětem. Kromě organizace a řízení školky působím ve školce také jako učitelka a dale vedu kurzy tenisové přípravky pro děti od 3-6 let. Jsem úspěšnou absolventkou akreditovaného kurzu 1. pomoci.  Mám dvě dcery Adélku 8 let a Nicol 3 roky. Volný čas trávím nejradši se svou rodinou. Mezi mé koníčky patří tenis, kterému jsem se věnovala od 6 let do 18 let závodně. Ráda jezdím na kole, věnuji se turistice s rodinou a v zimě lyžuji.